No nie da się milczeć

politykNie da się milczeć, patrząc na to co się dzieje obecnie w świecie polityki. Włos się jeży na głowie. Znajomy z firmy sprzedającej świetliki dachowe – mówi, że to platforma przeprowadziłam pierwsza ten zamach na trybunał. I ok – ja się z tym zgadzam. I rzeczywiście trzeba przyznać – że nie było w mediach głośno o tej sprawie, ktoś – kto nie czyta prasy czy nie korzysta z mediów mniej popularnych – nawet nie wiedział, że doszło do złamania prawa. Ale czy to upoważnia nowy rząd do dalszego łamania prawa?

Czy prezydent, który miał być prezydentem wszystkich Polaków – jest nim? czy może jednak jest marionetką w rękach pewnego pana? Niby prawnik – a jednak ewidentnie łamie prawo. A rząd? Za chwilę przegłosują uchwałę -że mogą sami zmienić konstytucję i kto im zabroni? Nikt. Sam fakt, że nie chcą drukować orzeczenia TK – mówi o tym, że robią co im się podoba i nie oglądają się na nikogo ani na żadne przepisy, nawet na konstytucję…

Afera straszna. Az strach się bać – co mogą wymyślać dalej. Może przegłosują – że Smoleńsk to był zamach i już. Wystarczy odpowiednia ustawa i już mamy nową, jedynie słuszną prawdę!