Rozważania walentynkowe

Działanie kobiecej energii ma w życiu każdego mężczyzny ogromne znaczenie. nie każdy jednak potrafi tę energię dostrzegać, a tym bardziej doceniać.
Docenienie wewnętrznego piękna
Dla kobiety docenienie wewnętrznego piękna jest niezwykle ważne. Płeć piękna po prostu chce się podobać, pragnie nie tylko być podziwiana, ale również adorowana. Dziewczyny chcą żeby mężczyzna zauważył ich wewnętrzne oraz zewnętrzne piękno, czują się krzywdzone, gdy panowie tego nie robią. Dlatego bardzo ważną umiejętnością jest nauczenie się rozpoznawania tego w jaki sposób kobiety działają na mężczyzn. Tylko w ten sposób jest możliwa wdzięczność.
Bycie wdzięcznym
Chodzi tutaj przede wszystkim o głębsze spojrzenie na kobiecość i seksualność, docenienie płci pięknej, uwielbienie jej i wręcz wdzięczność za sposób w jaki ona działa. Warto pamiętać, że kobieta też jest człowiekiem, ma nie tylko swoje wspomnienia, ale również uczucia i marzenia.
Patrzenie na kobietę z wdzięcznością, z zaciekawieniem, ale jednocześnie dawanie jasno do zrozumienia, że ona również niesamowicie działa pozwoli, że będzie nie tylko czuła się absolutnie kobieco, ale także chętnie odda uwielbienie, które otrzymała.